Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkohol fogyasztása esetén...

Alkohol fogyasztása esetén mennyire normális a mentális viselkedés eltorzulása?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire normális ha valaki túl sok kritikát fogalmaz meg ilyenkor embertársairól? Mármint, alapjában véve őszinte ember vagyok, ha megkérdezik elmondom a véleményem, tehát nem elfojtott indulatok a kiváltó tényezők, mégis 1-1 apró részlet is elegendő egy idő után és osztásba kezdek, de nem úgy mint józanul, amikor pozitív irányba akarom terelni az illetőt, és azért teszem, hanem olyan gonosz, trágár, neveletlen módon. Ez ellen mi a teendő? Nektek van hasonló ismerősötök?

2013. márc. 4. 22:34
 1/5 anonim válasza:

Nehéz megmondani, talán gyakorolj egy kis önuralmat, ha valami nem odaillő akar kikívánkozni, inkább igyál vizet.

Én teljesen magamnál vagyok, ha iszok is, tudom mit csinálok, és hogy az helyes-e; el sem tudom képzelni milyen az, mikor "más ember" leszel az alkoholtól.

2013. márc. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Phoney ***** válasza:

Évezredek óta bevált módszer, hogy ha részegen nem tudsz viselkedni, akkor nem iszol. Ilyen ez.


Ha ismerősökkel iszol, akkor előtte megmondhatod, hogy szóljanak rád, és akkor talán idővel leszoksz róla.

2013. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még a berúgás előtt kérjél bocsánatot az emberektől, és mondd meg, hogy amiket részegen mondasz, azt nem gondolod komolyan. Egyébként én is ismerek egy ilyen embert ő mondjuk van akit alapból is szeret szívatni, de múltkor egy olyan lányt sértegetett, eléggé durván, akit egyébként józanul sose szokott, szerencséjére nem haragudott meg rá, mert tudta, hogy olyan részeg a csávó, hogy nem tud magáról.
2013. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok. alapból őszinte vagyok de akkor megfogalmazom,szépen adom elő a véleményemet de ha iszok,részeg leszek olyan durván mondom meg. pl. a legjobb barátnőmet le ri.ancoztam,k.rváztam stb. én ezért mindig csak annyit iszok amennyi lazává tesz de még kordában tudom magamat tartani :)
2013. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a rendes válaszokat, megpróbálom őket ezentúl mindig észben tartani :))


Eddig velem is javában az átlagos dolgok történtek (mindenki a barátom érzés, illetve rengeteg vicces dolog mesélése és csinálása :D), csak mostanában sikerült megbántanom pár barátomat 1-1 ivászat közben, és megijedtem magamtól is. Orvoslásra a mértéktartást találtam ki, meg egyik barátnőm megígérte, hogy következőre majd nyakon önt egy pohár hideg vízzel, ha nagyon elfajulnék :D

2013. márc. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!