Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy tudom megoldani hogy ne...

Hogy tudom megoldani hogy ne utáljam az alkoholt?

Figyelt kérdés
Egyszer megittam egy rakat szar bolti pálinkát, nagyon berúgtam tőle és a másnapot végig hányással töltöttem és azóta nem tudok alkoholt inni mert hánynom kell tőlük, de előtte szerettem és már nem is igazán kívánok berúgni csak hogy legalább borozás közbe ne foglyon el a hányinger

2013. jan. 4. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg lekűzdeni az undort és meginni amit akarsz.Ha megkóstolod és nem lesz semmi bajod akkor rá fogsz jönni hogy ez nem is olyan rossz és megint megnyalod.Utána megint és megint és megint.

Velem is így csinálták.Régebben utáltam a sört, rá sem bírtam nézni.Aztán megkóstoltatták és amikor rájöttem hogy nem olyan rossz akkor egyre jobb lett és végül megszerettem.Most perpillanat a vodkát utáltam meg (szilveszterkor kicsit túlzásba vittem)

2013. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, a ezzel én is próbálkozom és te mennyi idő alatt szeretted meg a sört?
2013. jan. 4. 15:16
 3/5 anonim válasza:
próbálj meg finom piát/alkoholt inni. Pl: likőrök, vannak nagyon finom cappuccinos likőrök vagy gyümölcsösök, ami nagyon édes/finom. vagy gyümölcs ízesítésű sörök, néhány édesbor/gyümölcsből készült bor is lehet nagyon finom, remélem segítettem.
2013. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Problémádra a legegyszerűbb megoldás a vodka. Viszonylag íztelen, és ha így oldod narancslével g*cijó! Nyomd el azt a minimális alkoholos ízt is.


Ha végképp nem megy, fogd be az orrod, és úgy igyál. Így sem érzed az ízt.


Viszont ha mégis a berúgás mellett döntesz, SZÍVÓSZÁL. Orr befog. Szerintem ez a te módszered. xD

2013. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél ennek az állapotnak. Ha majd rászoksz erővel, vissza sírod ezt az időt.
2013. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!