Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kocsmázásra vagyok hívva, de...

Kocsmázásra vagyok hívva, de nem szeretnék alkoholt inni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan elsősorban az lenne a legjobb ha ez nem lenne kötelező. Sokan fogják írni, hogy "hű mekkora gyökerek a "barátaid" ", de átérzem a helyzeted, ilyenkor kellemetlen ha nem iszik az ember. Tehát puhatolózd ki, mi lenne, ha nem innál, ha ezt "gyökérségnek" tartanák, akkor vegyél az elején egy sört és azt kortyolgasd lassan, megfontoltan. Ha még ez sem megfelelő nekik, akkor sz*rd le őket, esetleg vállald be az ivást, a te döntésed.

Ha semmi nem jön be, akkor haza is mehetsz. :)

2012. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál alkoholmentes dolgokat. De figyelj rá, hogy előtted bontsák fel az üveget, és ha ott hagytad a poharadat egy időre, ne igyad meg a benne maradt italt! Nehogy -már csak heccből is - beletegyenek észrevétlenül valami "szert".
2012. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonló helyzetben, a baráti "beszólások", heccelések ellenére túléltem alkohol nélkül.

Illetve egyszer volt, hogy csak két alkoholmente sört ittam (bár azokban is van legfeljebb 0,5% alkohol) hasonló baráti reakciókkal :-)

2012. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mondd azt hogy gyógyszert szedsz:) ;)
2012. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyál üdítőt vagy vizet. Ennyi. Nem kötelező a kocsmában alkoholt inni. Engem még sose szóltak meg érte, ha meg megtennék, akkor sem érdekelne.
2012. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetben, kértem egy capuccinót azt jóvan :) de alapból utálok inni, szóval általában visszautasítom az ilyen alkalmakat. Semmi jóból nem maradok ki.
2012. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Balanus_concavus ***** válasza:
Vigyél valami szintetikus cuccot.
2012. nov. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha megkínálnak piával, akkor mondd neki, hogy köszönöm nem, rendkívül be vagyok gombázva :D

illetve: mi ez a szar? nekem csak szintetikust hozzál! :P


vagy menj kocsival, és hivatkozz a jogsid megtartására. :)


egyszer mentem kocsival kocsmába, és amúgysem szeretek igazán alkoholt inni, de a barátnőm annyira be volt baszcsizva, h bántam, mert azt az állapotát én is csak részegen tudtam volna elviselni. így hát hamar véget ért az este.

2012. nov. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elég egyszerű a helyzet: ne igyál. Másoktól meg ne függj. :)
2012. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!