Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A jéger-sört ki hogyan szokta...

A jéger-sört ki hogyan szokta inni?

Figyelt kérdés
egymás után, keverve, egyszerre ... ?

#ital #sör #inni #buli #jéger sör #jagermeinster
2012. nov. 10. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Csak a töketlenek isszák a rövidet higítva... Egy ízetlen vodkánál még elmegy, na de mikor a whiskeyt, Jagert keverik, na ott kiakad a mérő...
2012. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy szokott menni hogy megy pl a kártyaparti, meg a sör és egyszer csak: "Jéé egy Jager, hopp!"..és aztán megy tovább a kártya meg a sör és a derült égből: "Néé má egy Jager, hopp!"..és megy a kártya meg a sör....
2012. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

...és akkor kb fél óra múlva: "hé, baj van! Ki megy el Jagerért? Én tuti nem, nekem már elvették a jogsimat.."

Folyt köv. a közlekedés kategóriában...

2012. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

A Jäger-t csakis tisztán.

Én így gondolom. A kedvenc röviditalom,nem keverném semmivel. :D

2012. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, undorítóak ezek az összeöntések. Punnany Massif megénekli, hogy jägersör, és mindenki rá van kattanva, szánalmas. Így volt a dízellel, mikor Kiss Ádám poénkodott, másnap mindenki a kólát összeöntötte a sörrel.. Aztán csodálkoztok, hogy hánytok.
2012. nov. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi értelme lenne keverni?

Csak hányingered lesz, ugyanolyan marad a hatása és ráadásul szar lesz az íze.

Én amit szeretek, azt tisztán iszom, amit nem, azt nem iszom meg.

2012. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Shai-Hulud ***** válasza:
Én jégernadrágban, stílszerűen... :-DD
2012. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Osztom a többség véleményét! Csakis tisztán, külön külön, ahogy a minőségi borokat sem szabad elcseszni kólával, szódával, úgy a jobb röviditalokat sem. Nyilván ja másra nem telik a teszkósvodkába mehet a narancs, de a minőségibe... Nem. Akkor max utánna kisérőnek, de inkább azt se.
2012. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már valamivel keverem a Jägert, akkor inkább Red Bullal mint sörrel, de különben meg kedvenc rövidem, szóval jobb szeretem tisztán inni. Meg Whiskyből is csak azt keverem be kólával, ami anélkül ihatatlan.
2012. nov. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Húzóra :DD
2015. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!