Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon gáz ha férfi létemre...

Nagyon gáz ha férfi létemre nem bírom a piát? Sok italnak már az ízére is a hányinger kerülget, főleg a tömények és a pezsgő. Keverve még-még megiszok ezt azt, de tisztán hányni tudnék az összestől. :S

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 20:14
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor lányok, lehet írni! :D
2013. aug. 8. 17:48
 22/22 anonim válasza:
100%

Rakj ki képet és akkor majd eldöntik akarnak e írni. :D Én azt vettem észre a csajok nem túl nyitottak a "normális" (hát kinek mi az) ismerkedésre, ami sok sok beszélgetéssel indul. Barátnőimet hiába próbáltam megismertetni szingli, jóképű, rendes haverral, mindig azt reagálták hogy: jaaaj ez így nem lenne spontán, jaaaaj de ez olyan izé, jaaaj de mégis miről beszélgessünk?


Jaaaj akkkor meg ne picsogjatok hogy nincs pasitok :D


Szóval nem nagyon fognak írni :) (max pasik trollkodásból :D hehe) De hátha valaki húde belédszeret kép alapján, egy próbát megér.


De nem erről szólt a kérdés, eltértem a tárgytól :D

2013. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!