Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon gáz ha férfi létemre...

Nagyon gáz ha férfi létemre nem bírom a piát? Sok italnak már az ízére is a hányinger kerülget, főleg a tömények és a pezsgő. Keverve még-még megiszok ezt azt, de tisztán hányni tudnék az összestől. :S

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 20:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
én sohasem iszok csak ha vezetek
2012. dec. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Likőrt kell inni az finom :)
2012. dec. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
Hozzám jössz férjül? ;)
2012. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem gáz egyáltalán. Nem attól lesz valaki férfi, hogy a sárga földig issza magát, sőt...!
2012. dec. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem gáz. Szerintem pont az a gáz, hogy mennyire menő lett manapság az ivás.... Főleg a fialok körében. Ott egyébként szerintem nagy gond van, ha valaki csak akkor tudja elengedni magát, akkor tud szórakozni, ha leissza magát.
2013. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
79%
hogy lenne gáz? szerintem abszolút nem az, meg jó olvasni hogy vannak olyan férfiak akik nem feltétlen vedelnek. egyébként lelkes alkoholfogyasztókat bevinnék pár helyre körülnézni, mi lett a " munka utána jár 1-2sör" című dologból. igyál koktélt:) elegánsabb:D és finomabb
2013. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az gáz, hogy sokaknál alap, hogy ha férfi, akkor vedeljen.

Én például se a bort nem szeretem, a sört meg főképp nem. Mégsem érzem magam kevesebbnek.

2013. jan. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Phoney ***** válasza:
85%

Én is sok divatos italt ismerek, aminek az ízétől a hányinger kerülget... :)


Igen, sok férfi van, akinek a szemében ez gáz. De én sem azért iszok töményet, mert az ilyeneknek akarok megfelelni.

2013. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%
Az a gáz, amikor valaki minden alkalmat megragad, hogy döntse magába a piát. Persze, az ilyenek szemében te gáz vagy.
2013. jan. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
100%

Én kifejezetten örülnék olyan pasinak aki nem bír inni, mert így megkímélem magam attól, hogy a későbbiekben egy alkoholista férjjel kelljen együtt élnem. (bocs de sok a rossz tapasztalat, kivételek persze vannak)

És elég szomorú hogy amelyik pasi meg bírja, az ezzel menőzik.

Az lenne náluk a nagy szám ha nem innának és nem az hogy mennyit, ezzel nem mérhető ki a nagyobb férfi :P


Látod nem gáz, sőt rögtön egy rakat női hódolót is szereztél :D

2013. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!