Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyon gáz ha férfi létemre...

Nagyon gáz ha férfi létemre nem bírom a piát? Sok italnak már az ízére is a hányinger kerülget, főleg a tömények és a pezsgő. Keverve még-még megiszok ezt azt, de tisztán hányni tudnék az összestől. :S

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 20:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne gáz? Szerintem egyáltalán nem az. Nekem is van olyan férfi ismerősöm, aki minden erősebb töménytől rosszul van, pálinkának már a szagától is. Az egyetlen dolog amit le tud erőltetni, ha mégis koccintani kell azok a "női" tejszínes likőrök. Néha kapja az ívet a barátoktól, rokonoktól, de igazából nagy ívben lesz@&#ja. Igaza van.
2012. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9%
Igen, eléggé gáz. Ha nem tudsz ezen valahogy változtatni, elég sok jó dolog fog kimaradni az életedből, és sokan fognak érte cikizni. Egyébként konkrétan az alkoholt nem bírod, vagy az piákat? Pl. a sört sem bírod? És mennyi idős vagy?
2012. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem az, az én párom is ilyen, csak a Hubertust és a hasonlót bírja, se sör, se bor, se semmi más, és ezekből is csak alkalmakkor iszik 1-et max 2-őt.

Semmi ciki nincs benne, az a nő amelyik ezt annak tartja annak pont az való aki mellette van...

2012. dec. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Férfi vagyok, és 4 éve nem ittam alkoholt. Miért lenne gáz,hogy nem bírod? Vagy nem akarsz inni? A gáz az a sok félalkoholista, aki nem bír ki úgy egy hetet vagy egy bulit, hogy ne igya részegre magát.
2012. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Én sem bírom. Egyszer igyunk együtt, és az nyer, aki veszt. :)
2012. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

ciganysongoku


Sör még lemegy akár 3-4 üveggel is de abból sem bármelyik. Miért maradnék ki sok jó dologból? Berúgni betudok, csak jóól felhigítva kell innom. 22.

2012. dec. 31. 20:52
 7/22 anonim ***** válasza:
84%

Én se bírom a töményet.

Esetleg ilyen málnapálinkából lemegy 2 feles :D

De én is inkább keverem.

21/F

2012. dec. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
Azért maradsz ki sok jóból, mert nem rúgsz be és késeled le azt aki neked nem tetszik ;)
2012. dec. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
Én egy deci bortól kész vagyok.
2012. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz! Sörtől, bórtól, össze-visza pancsolt égetett szeszes italoktól engem is a hányinger kerülget. Egy ital ami könnyen csúszik, a tisztán, szobahőmérsékleten felszolgált lengyel vagy orosz vodka.


Így kell inni: http://www.youtube.com/watch?v=EbcBm56kL74

2012. dec. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!