Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az nagyon megártan, ha innéj...

Az nagyon megártan, ha innéj Jegermaister, Jack Daniels, Somersby, Redbull meg vodkát?

Figyelt kérdés

#Red Bull #vodka #Jack Daniel’s #Jegermaister #megártana
2012. okt. 17. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Neked nem.
2012. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az írásod nézem, neked már nem sokat ártana!
2012. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ezt mind leküldöd detoxban ébredsz apám!
2012. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked már a sósav se ártana...
2012. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 sör alapozásnak, 1 feles jeger, 2-3 feles olcsó vodka, 4-5 feles olcsó whiskey- 2 deci bor és egy energia italt fogyasztottunk fejenként, egy szülinapi bulin. Én fittem ébredtem fel, a haveromat lekellet fektetni, 12 órát aludt. A különbség az volt ő tisztán itta, én meg több mint 2 liter alkoholmestes folyadékot vittem be. És többet is ettem. Gyakorlatlan alkoholfogyasztóként 67 kiló és 169 cd magasan. Ezeket nem felvágásból írom le, csak példaként. Ha ésszel iszol, és nem literszámra lehet, hogy semmi bajod nem lesz. Lehet, hogy teleportálsz. Sok dologtól függ.
2012. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindegyikből csak 1-2 adagot iszol, akkor talán nem.
2012. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!