Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van az hogy a Somersby...

Miért van az hogy a Somersby tök kommersz pia sokan még is úgy oda vannak vele?

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 19:23
 1/10 anonim válasza:
72%
Marketingesek jól dolgoztak.
2012. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Én meg csak simán szeretem...
2012. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
51%
én örülök a sok reklámnak. . azok nélkül nem biztos, hogy megkóstoltam volna. :)
2012. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én például azt se tudtam, hogy reklámozzák. :D TV-t sose nézek, lehet ezért, egy haverom mondta, hogy milyen jó.

Lementem, vettem és ennyi.

2012. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Egy reklámot se láttam, mert ritkán nézek tévét, akkor is rajzfilmet vagy comedy centralt meg dokumentumfilmeket.

Egyszer láttam ismerősnél az ital nevét közösségi oldalra kiírva, aztán láttam a bolt polcán, mondom egyszer az életben belefér. Almásat meg körtéset ittam eddig, az almás nagyon ízlik. Behűtve jó szomjoltó, kicsit el is lazít és finomnak tartom. Ellentétben pl. a Strongbow-val, az is almás, egyszer kóstoltam, förtelem. Na pedig azt aztán tényleg nyomatták (az az almakertes nyilazós reklám...) Kommersznek meg amúgy marhára nem mondanám!

2012. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Strongbow katasztrófa.

Utolsó: az áfonyásat is kóstold meg, nekem az a favorit.

2012. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Tervbe van véve ;)
2012. aug. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

A Somersby egy cukros lötty. Az íze, az alsó polcos almalevekét idézi, némi szénsavval. Még nem ittam igazi cidert, de hogy ennek a pancsolmánynak nincs sok köze hozzá, arra fogadni mernék.


Persze jó marketinggel, ezt is ugyan úgy el lehet adni, mint Millert vagy a Coronát csak azokat éppen sörnek álcázzák. Kicsit drágább az átlagtól, de nem vészesen, mert akkor a jómunkásemberek nem tudnák megvenni, így meg pont lehet vele menőzni egy kicsit. Ha pl. 80ft lenne belőle egy üveg, (ami kb. a reális ára) akkor a kereslet szerintem kb. a tizedére esne vissza.

2012. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Phoney ***** válasza:

A Somersby akármennyire is cukrozott kannás almabor aromázva, de akkor is finom, könnyen iható. Ne mondja már senki, hogy rosszabb pl. a szénsavas üdítőknél. Majdnem bármelyik ismert üdítőnél finomabb. Semmi köze egy rendes ciderhez, az árát meg közel sem éri meg, de egy csomó ember van, akinek olyan ital kell, aminek csak a hatásán érezni az alkoholt, az ízén nem.


A múltkor nyaraláson 3 decinként 70 forintból sikerült kb. somersby-szintet hamisítanom (asztali fehérbor, almaszörp, vodka, ásványvíz), és jobban fogyott, mint bármi más (pedig a többi italunk se épp szar volt). És nem a Somersby marketingje miatt, meg nem is azért, mert ne lett volna pénz egész héten drágább dolgokat vedelni, hanem mert jó volt.

2012. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyszer egy haveromnál voltam és ilyennel kínált minket hogy kóstoljuk meg.

Akkor még csak annyit jegyeztem meg hogy valami almás ital és egy fa a jele.

2012. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!