Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért állok be ilyen hamar?

Miért állok be ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Most ittam egy üveg borsodit(4,5 % alkoholtartalmú) és szédülök, meg spiccesnek érzem magam... ez valami egészségügyi probléma lehet? nagyon hamar megártott... rövideket ittam rendesen, nem keveset, és azok meg alig ütöttek... most napon ittam, szóval valószínűleg közrejátszott, abban, hogy így érzem magam

2012. aug. 7. 15:05
 1/5 Phoney ***** válasza:

Ez sörnél normális, főleg, ha nem szoktál sörözni. Elég hamar elmúlik, és ha ráiszol még egyet vagy kettőt, attól nem leszel kétszer vagy háromszor ennyire beállva.


Egy sör nekem is jobban megárt, mint egy feles, de ha pl. öt adag hatását hasonlítod össze, akkor már a sör gyengébb.

2012. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem gilbert kórom van.Azt jelenti,hogy a májam nem képes feldolgozni úgy mindent,mint másé.DE nem betegség,csak egy rossz állapot.Régen én is ittam bulikban "rendesen".Borokat,pezsgőket,rövidet.Mióta kiderült,hogy ez a bajom,nem merek.Az alkoholmentes sörben is megérzem azt a 0,2% alkoholt.Egy pohár pezsitől kifeküdnék.

Szerintem csináltass egy vérvételt,hátha hasonló problémád van.

De lehet,hogy csak a meleg miatt van.

2012. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igazad van... nem szoktam sörözni, mostanában iszogatok belőle rendesen, és múltkor 4-et egymás után megittam, de nem lett durvább... kösz :)
2012. aug. 7. 15:11
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz 2-es :D
2012. aug. 7. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:
5 sör jobban lefektet mint 2 deci pálinka. ez természetes. a sör nagy része víz, gyorsabban szívódik fel, de gyorsabban is távozik
2012. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!