Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A, , koccintós" 500 forintos...

A, , koccintós" 500 forintos bor miből készül? Tényleg köze sincs a szőlőhöz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 22:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

Azért nem 2 liter víz, és 3 tabletta...

A préselés után maradt szilárd anyagot, lásd héj, szár, maradék kis gyümölcshús, lé, felengedik vízzel, és erjesztő tablettát adnak hozzá. Ezt szűrik le, és ehhez adnak pár mókás dolgot, amivel kicsit feljavítják.

2009. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
70%
Én 319-ért vettem :D
2010. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
71%
A koccintós igazából nem tablettás, szőlőből van az is csak elég silány minőségű szőlőfajták keverékéből (persze mindenféle gyorsító eljárással készül). Pont múltkor láttam róla egy szakértői véleményt, és ott is megerősítették hogy szőlőből van.
2011. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
39%
Tabletta mely műtrágyábol készül és víz ez a tuti :D
2012. febr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Tejesember16 válasza:
0%

KOCCINTOS MÜTRAGYABOL ES SZALMABOL ALL

A MÜTRAGYA LEROMBOLJA AZ EMBER AGYSEJTJEIT

ES ETTÖL TELJESEN HÜLYE LESZ

2012. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
A koccintós a borok királya das ist királyok bora úgy bizony DÁÁ
2013. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Cosma Pekka válasza:
Mivel a felvásárló a szőllő kg.-ját akár 80 forintból beszerzi, és két liter borhoz kell maximum három és fél kg. szőlő. Így az ötszáz forintért két liter bort simán hihető. Falun veszel normális házi bort 250Huf/liter áron. És abban tényleg szőlő van.
2016. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel, hogy miből készül. És, hogy káros-e? Mert 2 hete kezdtem napi szinten inni a Bástya vörös bort, ami 2 Liter/530 Ft és nagyon finom kólával.

De félek, hogy tönkre teszi a májat, vagy vesét. Vagy az agysejteket pusztítja.

Ez a műtrágya dolog tényleg igaz, hogy benne van? Mert annyit tudok róla, hogy használják bor készítéshez, amivel gyorsítják az erjedést.

2019. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!