Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gáz ha 2 dc vodkától és 6-7...

Gáz ha 2 dc vodkától és 6-7 deci bortól berúgtam?

Figyelt kérdés

emlékeke vannak persze csak homályosak elvileg 1x hánytam is 14/F vagyis mindjárt 15

beavató buli volt muszály volt innom pls a kérdésre válaszoljtaok


2012. jún. 5. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem aztán nem
2012. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől alighanem én is berúgnék rendesen:) Nem vagyok nagy ivó.
2012. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Phoney ***** válasza:
68%
Ivóversenyen gáz. Máshol nem. Lassan nagyfiú vagy, felejtsd el az „igazi férfi sokat bír inni”-baromságot.
2012. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
az a gáz hogy mind ezt 14 évesen...
2012. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
én az első sörömet is 16 évesen ittam. gáz, az az hogy 14 évesen már tajt részeg vagy. de megnyugtatlak 5 év távlatából is bealszom 4 sörtől meg egy felestől.
2012. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol rendszeresen, akkor elég jól bírod, ha ennyitől komolyabb bajod nem lett. Én is úgy vagyok, hogy mikor minden héten megyek inni, akkor bírom jól, és megiszok kb. 3 deci töményet 3 deci bort, meg 2 sört és tök jól vagyok még, amikor viszont egy pár hétig nem iszok akkor 3 deci tömény elég ahhoz, hogy eléggé bekúrjak, és egy kis hányingerem is legyen.
2012. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
ki a fäszt érdekel? attól vagy menő, ha bírsz inni? nem! attól ha nem iszol!
2012. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És az gáz ha én 8 deci vodkától és 7 deci 20 fokos vilmostól nem , de a másnap vicces volt? jegyzem 0 hányással inkább a szivar tett be a szívem nem bírja a füstöt.
2012. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!