Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fiúk, lányok. Ez soknak...

Fiúk, lányok. Ez soknak számít? 2*2 deci finlandia vodka.2 deci Jack Daniels. és 3 deci aro-s (blöööeee) vodka. + még amit 2-3 üvegből kortyoltam

Figyelt kérdés

ti ennyit szoktatok inni amikor buliba mentek?

ez sok?

vagy kevés?

légyszi válaszokat!!!!!

ittt is!!!!!!!!!!!!!


a korodat és a nemedet is írd oda légyszi.


2012. jún. 1. 21:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

tehát disko, party stb...ilyen helyeken le vedeltek ennyit?

fiúk, lányok.

2012. jún. 1. 21:14
 2/11 A kérdező kommentje:

nem tudom eldönteni, hogy az ilyen 15-20 év körüli fiatalok bírnak ennyit?

mert akkor azok nagyon bírják.

2012. jún. 1. 21:15
 3/11 anonim ***** válasza:
1üveg vodkát meg egypár gyengébb italt simán megiszok,de nem vagyok már tini.
2012. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy vagy vele, de én nem arra szoktam menni hogy mennyit iszok, hanem hogy jól érezzem magamat. Úgy 17-20 évesen én is meg bírtam volna inni mindent, most (26 vagyok) 2-3 sör elég tud lenni.

Szóval majd ti is kinövitek.

2012. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha 18 éven aluli vagy, akkor ez eléggé sok. 18 év fölött talán annyira nem, de azért elég kemény "adag".


Én Whiskey-t szoktam inni, Jim Beam-et általában, 3 dl körül, meg sör, és Mojito, de ebből 1 pohár, mert drága (1.500 Ft körül)

2012. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18/F 21:49 voltam.
2012. jún. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez min. 9 deci rövidital. Bevallom, hogy nem biztos, hogy ennyit túlélnék.
2012. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kérdést kb. 1 hete, egész pontosan május 26-án kirakta valki, hogy az durva-e ha ő ennyit meg tud inni? És mint később kiderült 48kg és lány, valamint kevesebb mint 1 óra alatt itta meg szóval szerintem kamu, vagy fél decis volt a Jack meg a Finlandia, vagy már az első 3-4 deci töménynél úgy berúgott, hogy a többit kiöntötte, csak nem emlékszik, ennyitől ilyen rövid idő alatt még egy 120Kg-os kemény alkoholista is berúg.
2012. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez harminc éves adagom.
2012. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ha ezzel akarsz menőzni, hogy felsorolod mennyit ittál, akkor kevés, nyugodtan valld be a dupláját-tripláját, mert ha nem akkor a többiek is enyhén túlozva le fognak puncizni, hiába ők még ennyi piát nem láttak életükbe. amúgy meg ezt neked kéne tudnod, ahogy érzed magad miután megittad. én kevésszer megyek ilyen piálós sokat ivós buliba, de akkor viszont ennyit minimum megiszok :D 15/f
2012. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!