Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nemrég ittam epres sört,...

Nemrég ittam epres sört, láttam belőle többfélét, mangósat, narancsosat stb. Mi a márkája?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Holsten alkoholmentes.Kostold meg a Radler bodzasat is.Tetszeni fog!
2009. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom :)
2009. jún. 1. 14:07
 3/5 anonim válasza:
100%

Nagyon jók a belga ízesített sörök is, csak sajnos nálunk nagyon drágák... Amit ajánlok közülük az a meggyes és a cseresznyés Kriek, azt hiszem ebből van epres is, de nehezen lehet rájuk találni. Ha nagy ízesített sör rajongó vagy (én is az vagyok), akkor mindenképp menj el egyszer Belgiumba Brüsszelbe, ott van a világ legtöbb ízesített söre és a világ legnagyobb választékkal bíró kocsmája a Delirium pub. Én ott ittam csokis és banános sört is, de van mindenféle elképesztő dolog...:)

Magyarországon ami megfizethető az tényleg a citromos és a bodzás Radler.

2009. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, Holsteint kóstoltad. Az a baj vele, hogy csak kevés boltban lehet kapni! Próbáld ki a Gösser citromosat, igaz ebbe van alkohol is (minimális), de eezt legalább több helyen árulják!
2009. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos én is azt vettem észre, hogy MO.-n a Radler a megfizethető kategória.

A Veltins sörgyár készít még gyengített alkoholtartalmú sörkoktélokat. Lehet, hogy az epres és mangós is az övék?

Én mondjuk szoktam szörpökből, üdítőkből készíteni házilag sörkoktélokat, a bodzaszörpös radlerem gyakorlatilag ugyanaz lett, mint a bolti... :)

2009. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!