Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olcsón berúgni? Hogyan?

Olcsón berúgni? Hogyan?

Figyelt kérdés
Hihi,lehet buta a kérdés..Meg nem is nagyon szoktam inni..De ma lesz barátnőm születésnapja és hát mindenki saját magának állja a piát,én meg most lassan hó végén nm nagyon vagyok eleresztve..Miből tudnék a legolcsóbban és a legjobban berúgni? :)) 18/L
2011. szept. 19. 12:32
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
állj össze 2 bnőddel, vegyetek egy üveg fütyülőst. azt megisszátok hárman, berúgtok, ha tényleg nem szoktál inni. fejenként egy ezresből megvan és még kísérőt is vehetsz.
2011. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Húbammeg, ha egy üveg Malibutól nem vágsz be, akkor a 2dl vodka se fog hatni :D
2011. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk azt nem értem, hogy miért kell mindenáron berúgni? Nem elég addig inni, amíg jön a szalonspicc, kötelező a földön fetrengés?
2011. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Megvárod míg a többiek el múlnak,és a maradékot benyalod.A potyától nincs olcsóbb.
2011. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hol is lesz a buli? Egy potyakörre benéznék három részeg csajhoz... :D
2011. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Bocs én voltam az első kannás bor tippelő. Nem nézlek igénytelennek, nem a pancsolt bolti tablettásra gondoltam, de sok háznál lehet kapni jó minőségű igazi házi bort. Azt mindenhol jó néven szokták venni. Vagy pedig, hallottam, ha nem csak pezsgőt iszik az ember, hanem mellé mást is, attól nagyon be lehet nyomni.
2011. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én meg a 2. kannás bort író vagyok:D

Ha nem is kannásat, de 1000ft körül már kapsz ihatót, sőt még alatta is rendes üvegeset. vesztek hozzá kólát, vagy fantát. Nekem egy pohár is elég, és már bevagyok csicsentve rendesen, ellenben a pálinkával, több feles sem árt meg. Szerintem a bortól lesz a legjobb kedved, mert at pont olyan erősségű, hogy nem készít ki teljesen, de nagyon jó kedved lesz!

2011. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
12%
Berúgni egyáltalán nem nőies, mindenki rajtad fog röhögni, lehet meg is d*gnak míg nem leszel magadnál.
2011. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet, biztos, ha csak nem vagy ronda, leprás, vagy dagadék.
2011. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló... Egyik sem :)) Köszönöm a válaszaitokat ,Vodkanarancs paffra vágott =))
2011. szept. 22. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!