Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen íze van a pálinkának?

Milyen íze van a pálinkának?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 23:47
1 2
 11/19 anonim válasza:

ez a magyarázd el milyen a fehér szín ez kemény:O nem is gondolkodtam még ezen:D nem lehet elmondani:'D


am sztem szar a pálinka..utálom..hányingerem van tőle:D

2011. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
csak azért, mert mindjárt 15 éves leszek és legjobb haverom és a tesója meghívtak piálni, de úgy, hogy úgy bebaszunk mint állat :P
2011. júl. 21. 00:24
 13/19 anonim válasza:

Ha csak be akarsz baszni ahhoz tökéletes a pálinka :P (habár szerintem még korai)

De ha megiszod nem az ízével fogsz törődni ;)

2011. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem kortyolgatni kell az tuti. Gyorsan le kell húzni, utána meg inni kell egy kísérőt, tehát vmi üccsit. Persze, ha szereted az ízét (ha megkóstoltad megtudod milyen), akkor ihatod simán is:D
2011. júl. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%
A vak és a barátja meszelgetnek, -igyunk tejet. -az milyen? kérdi a vak. -hat az egy fehér folyadék. -milyen az a fehér? -mint a hattyú nyaka. -az milyen? -hosszú és görbe. -milyen az a görbe? -na add a karodat, azon megmutatom. most ki van nyújtva, ez az egyenes. Most be van hajlítva, ez a görbe. -végre, tudom milyen a tej!
2011. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nemértem hogy te 14 évesen miért nem tudsz pálinkát kóstolni, és miért akarod seggrészegre inni magad, és miért kérdezed itt a pálinka ízét.
2011. júl. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Phoney ***** válasza:

A pálinka íze (minőségtől függően) a ragasztóíztől egészen a tiszta gyümölcsízig terjed.


A magyarok nagyobbik része életében nem ivott normális pálinkát, és nem is fog. (Elvégre nem kötelező.)

2011. júl. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 rifle02 ***** válasza:
Ha most karsz inni akkor nyugodtan kezd pálinkával és akkor a hatás biztos nem marad el csak vigyázni kell mert vele mert egyíszerre nem szabad tul sokat mert rá 1-2 órára úgy kiüt, hogy azt kivánod bárcsak ne ittál volna ;).
2011. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
vigyázz télleg ne igyál nagyon nagyon sokat egyszerre mert abból alkoholmégezés is lehet hatélleg sokat iszol
2011. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!