Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 2024-ben hogy rúgsz be a...

2024-ben hogy rúgsz be a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

okt. 2. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
a flakonos boroknál még mindig nem nagyon lehet jobb alternatíva ha csak nincsenek kapcsolataid ilyen téren, vagy tömény-vonalon
okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor a csóró diákok miért vodkát isznak, meg a melósok kőbányait. Hogy jön ki olcsóbbra?
okt. 2. 19:52
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

1

Mint alkoholos ital a legolcsóbb az lehet,hogy a silány minőségű bor.De ha valaki (mondjuk én) nem tud becsiccsenteni az ilyen lőréktől,mert néhány kortynál több egyszerűen nem csúszik le a torkén,akkor annak nem opció.

Így én az esetlegesen leárazott söröket mondanám elfogadható opciónak.

okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

2


Sehogy nem jön ki olcsóbbra.A kőbányai már nem a legolcsóbb sör.

okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Még csövesnél se látni kannásak azok is valami rövidet vesznek a dohányboltból nem?
okt. 2. 20:21
 6/19 Phoney ***** válasza:
100%

A legolcsóbb borok tényleg verhetetlenek ár/alkohol arányban. Utána az aktuális legolcsóbb akciós 4% körüli sörök jönnek, de a sör-bor amúgy is végig veri a töményeket Ft/alkohol/élvezeti érték terén, legalábbis a "megfizethetőbb" kategóriákban.


Két egyszerű oka szokott lenni, ha valaki csóró és/vagy alkoholista létére nem azt választja:

1. nem szeretik a flakonos bort

2. nem számolnak utána

3. rohamivók, így töménnyel kevesebb alkoholtól is jobban be tudnak rúgni


Lehet, hogy csak a hatása miatt isznak, de akkor sem mindegy, hogy utálod-e, amit iszol... vagy meg bírod-e inni egyáltalán. Kőbányait már a legtöbben azért isznak, mert tényleg megszerették.

okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

500 forint minden vagyon,

b@sszál be a tűző napon.

okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Én sehogy, mert sosem élveztem a reszegseget.

Viszont, hogy kérdésre is válaszoljak:

Black dragon, keserű, műanyag palackos bor, olcsó vodka.

okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Esetleg házi pálinka valami környékbeli öreg alkesztol. Az aztán szét csap.
okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
sajnos csillagászati ára van már a házipálinkának, hatásosnak lehet hatásos, de olcsónak biztos hogy nem nevezhető
okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!