Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az ízek utcáján, a várkert...

Az ízek utcáján, a várkert bazárnál sült kolbászt áruló autónak tudjak valaki a nevét? (2024 augusztus 19.)

Figyelt kérdés
2024 augusztus 19.-én jártam a várkert bazárnál, ahol egy ilyen sült kolbászos trucknál étkeztem, de sehogy sem találom, hogy kik árulták ott az ételt. Ha valaki szintén járt ott és tudja, legyen szíves ne tartsa magában!

aug. 31. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Szia


Az egy Fiat Ducato volt.

aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1es, nem hiszem, hogy erre gondolt
aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valoban nem erre gondoltam, bocsanat ha felreertheto volt a kerdes. Magara a vendeglatoipari egyseg nevere lennek kivancsi. Es ahogy en neztem, az egy Ifa szeru haszongeprjarmubol lett kialakitva, de lehet csal az emlekezetem!
szept. 1. 01:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ha veszek is ilyen helyen sült kolbászt nem a cégtáblát figyelem.

Esetleg a várkert bazárral vedd fel a kapcsolatot.

szept. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!