Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen jobb minőségű alkoholt/...

Milyen jobb minőségű alkoholt/bor tudok kb 10.ezer ft-ért vásárolni akár pl.: az Auchanban/Intersparban, amit ajándékba tudok adni?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem biztos, hogy Auchanban meg Sparban is jó áron van, de felénk már kisebb abc-kben (pl. Coop) is ki lehet fogni 10e Ft körül pl. Tátrateát, az finom is, jól is néz ki, szerintem ajándéknak is jó, ráadásul rengeteg fajtája van, tudsz válogatni az alkoholfok/íz alapján, ha ismered az ajándékozott ízlését. (Az én kedvencem a 62%-lila-erdei gyümölcs és az 52%-fekete-original.)
tegnapelőtt 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem érdeklődj h mit szeret az illető

Nem biztos hogy a tátrateát szereti

Én valami jobb minőségű bort vennék inkább

tegnapelőtt 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is biztosan bort vagy pezsgőt vennék inkább, ha olyan alkalom van. :)
tegnapelőtt 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tokaji
tegnapelőtt 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mad Max2 ***** válasza:
Attól függ mit szeret az akinek az ajándákot szánod...
tegnap 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, tudd meg mit szeret. Nekem pl. hozhatnád a legjobb vörösbort ott menne tönkre.
tegnap 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!