Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » InterSpar vagy Lidl jobb árak...

InterSpar vagy Lidl jobb árak terén?

Figyelt kérdés
júl. 12. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Lidl. Sokkal
júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a Spar, Interspar. Lidl-ben sok minden nincs, amit venni szoktam. Amit szeretek, az meg ott is drága, pl. normálisabb sajtok.
júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván a Lidl a nyerő.
júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mikor mit akarsz venni.
júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van amelyik termékben hasonló, ugyanannyi az áruk (pl. sajátmárkás liszt, mascarpone.. szóval itt tényleg attól függ, hogy pontosan miről beszélünk), de szerintem általánosságban a Lidlnek alacsonyabb árai lehetnek, viszont tény, hogy a választék is kisebb. De szerintem ezt úgy lehet a legjobban, hogy megnézed hogy te átlagosan milyen termékeket szoktál venni, és összeírod, hogy a Lidlben az mennyibe kerül, meg mennyibe kerül a Sparban.
júl. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem a Lidl jobb bár a Spar/InterSpar-ral sem volt semmit bajom eddig.
júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!