Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A sörösüvegeknél nálunk...

A sörösüvegeknél nálunk mindenhol a nyomott kupakot használják, amit nem lehet kézzel felbontani? Amerikai filmeken látni csavaros kupakos megoldásokat is, ez egyszerűbb, miért csak ott terjedt el?

Figyelt kérdés
szept. 15. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert a világon minden sörbontó. Az amcsik meg ezt nem tudják, bénák.
szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
68%

Nálunk is van (fém) csavaros kupak. Igaz, alkoholmentes sörnél láttam még csak ilyet.

Bevallom, nekem nem tetszik! Puszta kézzel kellemetlen kicsavarni. Valamilyen anyagot (póló, rongy) kell használni, hogy "zökkenőmentesen" ki lehessen nyitani.

Ráadásul milyen fasza már, amikor kicisszented a sörösüveget (a csavarosnál nincs meg az a feeling)... 🤩

szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Én bontottam már Bud Lightot vendéglátásban, borzalmas, mert éles a széle. Az első 2 után már azt is sörbontóval 😆


De egyébként szerintem azért, mert drágább gyártani.

szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Miller pl csavaros kupakú. De biztos van másik is, de talán ez a legismertebb, kb minden boltban kapható sör, aminél csavaros a kupak.
szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
A miértjét nem tudom, de én is örülök, hogy a Miller legalább csavaros, mert az az egyik kedvenc söröm😃 (Kb az egyetlen bolti kommersz amit veszek, komolyabbakat szoktunk inni ha beülünk valahova, de ott meg úgyis kibontják vagy csapolják.)
szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van Magyarországon csatos üveges sör is, az is jobb mint a nyomott kupakos
szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!