Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jó minőségű 4 százalékos sör...

Jó minőségű 4 százalékos sör van egyáltalán?

Figyelt kérdés
Jobb sörök 5 körüliek vagy több legtöbbjük.
jún. 3. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Pilsner Urquell 4,4% alkoholt tartalmaz.És egész jó sör szerintem.
jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szoros összefüggés a kettő közt. Csak, hogy példát is mondjak, a cseh Krusovice nem túl erős, de jó sör. A világos kicsit 4% felett, a barna kicsit alatta van.

Gyenge nem csak azért lehet egy sör, mert "vizezett" vagy rossz minőségű. Ahogy a 6%-os "kilóg az alkohol típusú" kelet-európai sörök se jók, csak mert erősek.

Jó és rossz minőségű sörök 4% és 14% közt kb bármilyen alkohol százalékban előfordulnak.

jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a 4% fölöttiek jók.

Nem kell feltétlenül 5%,-os.

De itt màr van választék akár import akár magyar.

jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó, nekem pl anno az Urpiner bejött minden erősségben, bár többnyire az 5-öst ittam. Kinti Staropramen se volt rossz pl, az is csak 4%. Itthon talán még a HB, ami ennyi és nem rossz.
jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Budweiser is van 4%-osban, az is jó
jún. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!