Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A 2 literes olcso bolti borba...

A 2 literes olcso bolti borba mennyi cukor van ?

Figyelt kérdés
Miből van ?
2023. nov. 10. 05:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Tablettából.
2023. nov. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Nincs benne hozzáadott cukor.


Mennyiségi termelési szőlőből készül.

2023. nov. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%
Abba sose volt szőlő.
2023. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Akkor mi van benne?:) Mi az a tabletta?:)
2023. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%
Régen volt valamelyik adón hogy egy pezsgőtabletta nagyságú szintén tablettából állítják elő és 39 liter jön ki belőle. Nem hülyeségből írtam, ha nem láttam volna, én se hinném el.
2023. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
Persze valamit még tesznek hozzá.
2023. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az érdekelne,hogy cukor mennyi van benne. Tudom,hogy szőlöt nem látott
2023. nov. 10. 10:32
 8/22 anonim ***** válasza:
21%
Lehet nem is rendes kristálycukor van benne hanem ipari cukor van benne.
2023. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

A "tablettából készült" bor nem igaz, ilyen soha nem volt, csak egy csomó buta embert át lehet vele verni.

Az olcsó borok IS szölöböl vannak, külön cukrot nem adnak hozzá, hanem rosszabb minöségü szölöt használnak fel hozzá.

2023. nov. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Az olcsó borok, ahogy előttem is írták, kevésbé jó minőségű szőlőkből készülnek, avagy innen-onnan összevásárolt borok összeöntéséből majd ezek "felfrissítéséből" állnak össze! Az viszont tévhit, hogy nem kerül bele cukor, több helyről összevásárolt rosszabb minőségű szőlőből készült must, ha nem haladja meg a 16 cukorfokot (márpedig nem haladja meg!) akkor két cukorfokot lehet emelni cukor hozzáadásával és emelnek is!


#5 Volt hát, a TV2-n volt! Az Irigy Hónaljmirigy Must vagy soha c. komédiájában volt! :D

Olyan, hogy tablettás bor, olyan nincs! Jó volna, ha volna, mert akkor elférne egy zsebben egy hektó bor. Mustból dehidratálással akár szerintem elő lehetne állítani sűrítményt, de ez egy szirup lenne gyakorlatilag, nem tabletta, amit ha visszahígítasz vízzel, akkor élesztővel kierjeszthető lenne. Ilyet még nem láttam, valszeg nem éri meg vele b.....kodni, egyéb gyümölcsből és sörből viszont gyártanak ilyet!

2023. nov. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!