Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szabad innom köztéren, ha...

Szabad innom köztéren, ha papírzacskóba burkolom az egész üveget?

Figyelt kérdés
A briteknél láttam ugyanezt.
2023. jún. 16. 17:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a bolt bejáratánál az van kiírva, hogy 5 méteres körzetben tilos alkoholt fogyasztani. Elmegyek legalább 6 méterre...
2023. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk itt helyben a dohánybolt bejáratánál is szoktak inni, illetve bent a megyeszékhelyen is mindenhol - dohányboltnál, vasútállomáson, buszpályaudvaron, stb.. Nem tudom, mióta van, és eleve mi értelme ennek a törvénynek, de ahogy látom, szerencsére nem is nagyon ellenőrzik!
2023. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
77%

Én átszoktam önteni 2 doboz sört egy átlászatlan üdítős üvegbe és ennyi!

Engem mindig megtaláltak és rám szóltak,azóta ezt találtam ki.

2023. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem amerika, nálunk elég feltűnő lennél a papírzacskóddal. Törvény szerint nem szabad közterületen alkoholt fogyasztani. Viszont még sosem találkoztam olyannal, hogy valaki szóvá tette volna valakinek hogy ha megiszik egy sört az utcán. Eleve nem sokszor látni ilyet, inkább ahogy már írták az állomások, kocsmák, dohányboltok környékén gyakoribb, főleg a hajléktalanok körében.
2023. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!