Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 18 évesen egész nyáron hetente...

18 évesen egész nyáron hetente egyszer berúgtam. Elhatároztam, hogy soha többet. Lesz maradandó károsodásom?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés. Eléggé hipochonder típus vagyok és baromira parázok. Rengeteget buliztunk és szinte minden héten piáltunk. kedd óta elhatároztam, hogy 1 kortyot se fogok. Azóta is jól bírom. Sajnos rám jöttek néha ilyen tünetek, hogy de jó lenne 1 sör vagy 1 feles stb. Tudok ellenálni neki nem fogok vissza esni. Egész jól érzem magam. Ennek lesz bármilyen hosszú távú hatása? Az alkohol tudom milyen egy jószág, hogy elpusztít stb. Mi a véleményetek erről??
2022. aug. 12. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod. Ezentúl ha fogyasztasz is alkoholt, azt mértékkel tedd.
2022. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem lesz semmi bajod, sőt javulni fog az életminőséged, az egészséged, és idővel nem fogod annyira kívánni az alkoholt.


30 éves vagyok, tavaly tettem le a poharat sok év bulizás, meg hedonizálás után. Az első pár napban/hétben én is annyira megittam volna valamit. Aztán elkezdett múlni ez az érzés, a vodkát lecseréltem borra, kéthetente összeülök egy barátommal akkor szoktunk kicsit iszogatni, ilyenkor megiszom egy üveg bort ami 7 deci, semmit nem érzek belőle. Eltelt egy év, ez idő alatt csak ünnepekkor ittam vodkát vagy konyakot, akkor is 2-3 felest.


Őszintén nem hiányzik a forgó ágy, a hányinger, a fejfájás, a másnaposság.


Hajrá!

2022. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

"Az alkohol tudom milyen egy jószág, hogy elpusztít stb. Mi a véleményetek erről??"

Az, hogy az absztinens legalább akkora hülye, mint az alkoholista.

2022. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lesz, elpazarlod a fiatalságod hülyeségekre.
2022. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!