Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Próbáltatok már sört szénsavas...

Próbáltatok már sört szénsavasítani sodastream géppel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokak számára már a kérdés maga is felkavaró lehet, ezért elnézést kérek. :D Sosem voltam nagy sörös, évente max 2-3 fogyasztok. Az egyetlen problémám mindig az volt vele, hogy - márkától függetlenül - pár korty után már semmit sem érzek a szénsavból, ráadásul minden folyadékot EXXXTRA szénsavasan szeretek fogyasztani. Mostanság viszont egyre többször kívánom meg a sört, és egyébként is tervezzük egy sodastream beújítását, szóval gondoltam rágyíkolok. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

#sör #szénsavasítás #(o Y o)
2023. ápr. 5. 20:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10


Persze.Értem.Ha lehűti -2 fokra,akkor lehet,hogy tovább megmarad benne a szénsav.Az igaz.De a sör az élvezhetetlen lesz.Nem lehet jóízűen kortyolgatni.Csak mikró adagonként;szinte cseppenként.Mert különben lepattog az ember fogzománca,megfagy a torka.

2023. ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó hírem: a hideg sör gyorsan melegszik.
2023. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12


Hát ha fogyasztás előtt megvárja amíg felmelegszik ,akkor meg ugyanott van mintha normális hőmérsékletre hűti aztán rögtön elkezdi inni miután kiveszi a hűtőből.

2023. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13: de azt azért erted, hogy az eredeti válasz nem neked szólt.
2023. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!