Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Sodastream szénsavasító...

A Sodastream szénsavasító palackokban mi jár le miért írnak rá szavatossági időt?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Elöregszik a műanyag és mivel nyomástartó edény, robbanásveszélyes utána tovább használni.
2016. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tehát akkor ha valaki után szokta tölteni a patront, néha érdemes kicseréltetni úgy hogy egy teljes árú cserét fizetsz, ami kb 3000 ft?


Nekem még nincs ilyen gépem, gondolkozom a beszerzésén, ha utántölti az ember a patront, állítólag 5-6 forintra jön ki egy liter szódavíz, úgy nem rossz.


Ha 3x töltéssel számolunk, akkor máris 17 Ft/l, ami még tűrhető.


Ha mindig cserélni kell, akkor 50 Ft/l, ami valljuk be r*hadt dárga, olcsóbb ásványvizet venni... ami azért mégsem csapvíz.

2020. márc. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem életveszélyes baromság utántöltögetni... És ha "megszalad", és picit több megy bele? Vagy épp feleannyi, mint amit kifizetsz? :D Jól felrobbantod az egész családod vele. Ez nem játék szerintem...


Ha ennyire fillérb.szóskodni akarsz akkor vedd a Spar verde vizet, azt se kapod meg 50 ft/L alatt, de még cipelheted is haza.


Nem mondom, én sem vagyok már annyira rákattanva, de pl. tök jó amikor egy vendég szódát inna, vagy bor mellé innánk, esetleg palacsintához kellene, és pikkpakk megvan a friss szódatöltés.

2020. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"És ha "megszalad"": Az ugye megvan, hogy ha túl gyorsan akarja valaki tölteni, akkor bezár a szelep rajta. Szóval pont megfelelő (tartományba eső) nyomással lehet csak tölteni. Nyilván nem ész nélkül kell.


"Vagy épp feleannyi, mint amit kifizetsz" Ezzel mi a gond? max sűrűbben töltöm... Egyébként pedig le kell mérni a súlyát.


Nyilván lehet venni drága ásványvizeket, de pl egy Nestlé Aquarel, ami sztem nem olyan rossz is kb 50 ft/literes áron kapható. Theodora pedig 45 ft körül. Ha ehhez hasonlítjuk a csapvízszódát úgy, hogy minden egyes alkalommal új patront veszel (cseréltetsz) az baromi drága.

2020. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!