Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az nagyon gáz ha csak üdítőben...

Az nagyon gáz ha csak üdítőben keverve tudom meginni a vodkát?

Figyelt kérdés

Ritkán iszom, de szeretem a hatását. A hatása miatt iszom, nem az íze miatt (nagyon jól megnyugtat). Magában nem tudom meginni, undorító, éget, és alig tudok egy negyed kortyot lenyelni már hányingerem van tőle. Viszont üdítőben keverve simán lemegy. Általában apentában szoktam keverni :D Egy nagy pohárhoz egy deci és rá öntöm az apentát.


Ez így nagyon gyenge és gáz?


25/n



2021. aug. 10. 14:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a hatásra a lelki problémáim miatt van szükségem, nem mások véleménye miatt és nagyon ritkán csinálom.
2021. aug. 11. 14:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

Az alkohol nem megoldás lelki problémákra, arra ott a pszichológus vagy a pszichiáter.

Lelki problémái mindenkinek vannak egész életében, mégis nagyon kevesen látják a piában a megoldást.

Mindenkit rúgtak már ki munkahelyről, kapcsolatból, halt meg kedves hozzátartozója, kutyája-macskája, kényszerűen költözött, elérte betegség, vagy beteg gyereke született, nem sikerült elérnie célokat....

Ezen az alapon az egész világ nyomhatná a töményet.

Az alkohol elvileg a kulturált szórakozás része, minden ettől eltérő magyarázkodás iszogatásra az alkoholizmus, vagy az oda vezető út.

De felőlem azt csinálsz amit akarsz, nem vagyok a szülőd, gondnokod, a te életed,...és a te vodkád!

2021. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
5%
Lelki problémára viccen kívül mondom fű kell. Tudom illegális meg minden, de 2 alkalommal kihozott a depiből. Előtte ittam és csak lejjeb kerültem. Függőséget sem okoz, azóta sem kívánom. Viszont az alkoholt azóta, szóval muszáj vagyok minden este borozni vagy sörözni hogy ne legyen hiányérzetem. Ez fél éve történt.
2021. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13 kipróbálnám én csak kevés a megbízható "minőségi fű" + fogalmam sincs hogy hogyan kell szerezni de megmondom őszintén annyira nem is kívánok ebbe belefolyni.:D


am épp pezsgőzök :D

2021. aug. 12. 09:24
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Maradjunk annyiban, hogy sok sikert.

"Ez így nagyon gyenge és gáz?"

Ezek után azt magyarázol amit és ahogyan akarsz.

2021. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!