Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az nagyon gáz ha csak üdítőben...

Az nagyon gáz ha csak üdítőben keverve tudom meginni a vodkát?

Figyelt kérdés

Ritkán iszom, de szeretem a hatását. A hatása miatt iszom, nem az íze miatt (nagyon jól megnyugtat). Magában nem tudom meginni, undorító, éget, és alig tudok egy negyed kortyot lenyelni már hányingerem van tőle. Viszont üdítőben keverve simán lemegy. Általában apentában szoktam keverni :D Egy nagy pohárhoz egy deci és rá öntöm az apentát.


Ez így nagyon gyenge és gáz?


25/n



2021. aug. 10. 14:09
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
37 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vodka-toniknál nem kell jobb.
2021. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azt nem próbáltam még. miből áll?
2021. aug. 10. 14:11
 3/15 A kérdező kommentje:
csak láttam hogy a példaképem is magában itta töménytelen mennyiségben, én meg már fél kortytól érzem hogy nagyon-nagyon nem jó és hogy egyszerűen képtelen vagyok meginnni :D nem tudom miért lehet ez nálam
2021. aug. 10. 14:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vodkából, meg tonikból. i guess :D
2021. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom vodka és tonik.

Mint a vodka narancs.

(Lehet kapni a boltokban tonikot, víz színe van)


Én mondjuk a gin-tonikot jobban szeretem. A vodkának számomra nincs semmi élvezeti értéke.

2021. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok, nekem már sehogy se megy le a vodka. de nem is érdekel, nekem nem éri meg bebacni, csak a fejfájás meg a rossz alvás jön utána
2021. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 L.. István ***** válasza:
100%
Nem a vodkától érzed magad jól, hanem az alkoholtól. Igyál mást, mondjuk Tátrateát, de ne a legerősebbel kezdd!
2021. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Ananászlével szerettem, sokkal jobb, mint narancssal.


Ma már nem is kívánom egyáltalán. Nem is tudnám meginni. 30/L

2021. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

"A hatása miatt iszom, nem az íze miatt (nagyon jól megnyugtat)."


Itt kezdődnek a gondok...

2021. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ez így nagyon gyenge és gáz?"

Semmilyen formában nem iszok vodkát, sem más alkoholt. Az én esetem mennyire gyenge és gáz? Költői kérdés, mert teszek mások véleményére. Javaslom tégy ugyanígy, akkor talán nem lesz szükséged arra a bizonyos hatásra.

2021. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!