Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nagyobb mennyiséget miért nem...

Nagyobb mennyiséget miért nem érzek meg?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?

elsősorban olyan, aki maga is szokott inni :)

Ma este megittam 4 sört, és egyáltalán semmi hatását nem érzem. Most vettem be egy negyed altatót. Azért, hogy erősítse, kiüssön és könnyen el tudjak aludni.

Ez mennyire fog hatni?



2021. aug. 1. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert a sört lényegében kipisiled


Kicsit erősebb alkohol kell

Számolj vissza kettesével 1000 től


Rakj be valami háttérzajt youtubon

2021. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen,lány vagyok amúgy.

nem sűrűn szoktam ilyet csinálni amúgy,de amikor igen, akkor 4-5 sör simán lecsúszik. Vagy a szervezetem erős :)

2021. aug. 1. 00:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Igyál pár felest xdd

Csukd be a szemed

Pihenj


Én is nő vagyok

Nekem a youtube segít és,hogy a párom simogatja a hátam mai napig csak így tudok elaludni pedig már 25 vagyok

2021. aug. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira akarod érezni,akkor igyál még négyet .Az már biztosan hatni fog.

Egyébként előfordul,hogy megiszok egymás után 8-10 sört és nem érzek szinte semmit.Egy darabig.Aztán minden átmenet nélkül lekapcsol a villany ...Az hogy miként hat az alkohol függ a pillanatnyi fizikai,lelki állapottól is.Például fáradtan ebben a nagy melegben tegnap előtt már 4 is elaltatott.

2021. aug. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá vagy szokva, a sör nem altat. Bor vagy pálesz
2021. aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mindentudó99 ***** válasza:
Házi pálinkára állj át plusz bor. Ezek altatnak. Míg hozzá nem szoksz. Utána ezek se. Alkalmanként lehet alkalmazni. De ha konkrétan alundni akarsz egyszerűbb altatót íratni. Stilnox kiüt rendesen. De ezt is csak néha mert rászoksz és ez se használ. Fél szem elég a nyelv alá.
2021. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!