Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen brandyt ajánlanátok...

Milyen brandyt ajánlanátok 10K/üveg árig?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 18:50
 1/5 Phoney ***** válasza:
100%

Hennessy VS cognac, egyes helyeken még 9-10 közt van. A Martell VS-t régen kóstoltam, az is jó, ha azóta nem változott.


Alatta Ararat 5, az 6e körül verhetetlen.

2020. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi Phoney, nélküled sivár lenne ez a topik. :D
2020. febr. 12. 20:41
 3/5 Phoney ***** válasza:
100%
Akkor még egy, mert elfelejtettem :) Carlos I (brandy de jerez). Egyébként szerintemn a jerezi brandykből 12-13e közt vannak igen jó vételek, mint a Cardenal Mendoza vagy a Gran Duque d'Alba.
2020. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az Auchan most akciózta 5500,-Ft-ért az 5 csillagos literes Metaxát.
2020. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdők számára az ötcsillagos ArArAt a legjobb választás szerintem. Jelenleg 6 ezer forint körül kapható egy üveg belőle, ennél lényegesen olcsóbbat nem is nagyon találsz, amire rá lehet írni legálisan, hogy brandy. Ehhez képest nem hogy a saját árkategóriabeli italokat, de sok jóval drágább, elsősorban francia és spanyol brandyt is simán leköröz szerintem. Szóval tényleg nagyon megéri szerintem.
2020. febr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!