Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől lehet, hogy nem emléksze...

Mitől lehet, hogy nem emlékszem mindenre ha iszom? Ez normális?

Figyelt kérdés

Idáig nem nagyon ittam de mostánaban elkezdtem eljárni iszogatni valakivel főleg vodka narancsot,bort esetleg pálinkát. Annyira nem szoktam sokat inni és mégis ez a gondom. ( Pl:4-5 dl bor-nál ) Nem szokott annyira hatni este nem viselkedem kínosan vagy ilyesmi csak kevésbé vagyok gátlásos.Este szoktunk menni és másnap délután már csak részletekre emlékszem.

19 éves vagyok


2008. nov. 15. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember nem iszik, akkor sem emléxik életének minden részletére, mer az agy megszűri a számára haszontelen részletek és simán törli. Ha meg iszik az ember, akkor mégúgyse emlékszik, sőt, van hogy "teleportál" hazafelé, azaz arra se emlékszik majd hogy keveredett haza:)
2008. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez tökjó xD Teleportál hazafele.. ilyen amugy tényleg van!!!! :D
2008. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%

Én egészen pontosan 19 éves voltam, mikor megittam kettő üveg Éva vermout-ot......- aki utánam csinálja, megemelem a kalapom....:))))- de emlékszem mindenre, még a három napig tartó folyamatos hányásra is....:)))

Viszont "nyugalmi" állapotban borzalmas a memóriám.....:(

2008. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert az alkohol kis mennyiségben is tompítja az agyat, így nem minden infó tárolódik.
2008. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
teljesen "normális" reakció az alkoholra - így működik...
2008. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kíváncsi vagy hogy miért nem emlékszel mindenre?

Eláruljam?

Nem tudom.

2010. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!