Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem emlékszem mit álmodok,...

Nem emlékszem mit álmodok, csak annyira hogy rosszat. Ez normális?

Figyelt kérdés
Mindig mikor fölkelek valamiért nem emlékszem mit álmodtam, csak mindig arra kelek föl hogy félek, és érzem hogy most nagyon rosszat álmodtam. már aludni se szeretek mert nagyon rossz hogy nem is emlékszem csak az az érzés van bennem... ha legalább tudnám hogy mit álmodok, és a legrosszabb hogy napközben ugranak be tárgyakról ilyen részletek az álmomból. valami baj van velem? lassan már 2 hete így van.
2010. jún. 22. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez abszolút normális,nincs baj veled.Vannak emberek,akik nem emlékeznek az álmaikra,de vannak,akik emlékeznek.Én az emlékezősökhöz tartozok,te pedig a nem emlékezősökhöz.Azt persze nem lehet tudni,hogy miért ehhez,vagy ahhoz tartozik az illető..:S de semmi gond,ha nem emlékszel rá!
2010. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha ez megnyugtat nekem évek óta így van.
2010. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, az elmúlt három-négy (azelőtt nem figyeltem erre) évben összesen ha 5 álmomra emlékeztem ébredéskor, és azokat is hamar elfelejtettem. Egy érzület se maradt a többiből.

22F

2010. jún. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PapaJoe válasza:

Már nem szeretsz aludni sem,mert csak rossz érzések maradtak benned.

Javaslok valamit.Tegyél az éjjeliszekrényedre egy jegyzettömböt,ceruzát.Ha éjjel felébredsz írd le,hogy mit álmodtál,mitől ébredsz fel többször is egy éjjel.Mert gondolom ez is benne van a kosárban.Általában így szokott lenni.Ha így van és sikerül valamit elcsípni a rossz álmokból már nyertél vele.Egy próbát talán megér!

2010. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!