Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szinte semmire nem emlékszem....

Szinte semmire nem emlékszem. Normális, ez szimpla felejtés?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap szóba jött egy régi kapcsolatom, ami 16-18,5 éves koromig tartott. Most 22 vagyok, szóval 3-4 év telt csak el azóta. Kérték, hogy meséljek, miket csináltunk együtt. Az összejövetelünk estéjén kívül semmi nem jutott eszembe, csak fotókról, videókról. Ennyire jelentéktelen lett volna számomra az az időszak, vagy időközben volt valami észrevehetetlen emlékezetkiesésem?
2011. szept. 17. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ennyire jelentéktelen lehetett...
2011. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ennyire rossz volt a szakítás, és az agy énvédő mechanizmusa mindent törölt...
2011. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz a szakítás, igazából semmi kellemetlen nem történt a kapcsolatunk alatt és után, minden tökéletes volt. Én mondtam ki a végét, mert rájöttem, hogy kihűlt a tűz, és fiatalok vagyunk még. Ő pedig elfogadta a döntésem. Konkrétan erre sem emlékszek, csak már annyiszor elmeséltem másoknak, hogy belém rögzült.
2011. szept. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!