Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik pia hat a leggyorsabban?

Melyik pia hat a leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Helyzet: infinitív pénz, bolt, ahol bármi kapható, és nagyon kevés idő, de igen nagy szomorúság. Mennyiség azonos, keverni lehet. Mit javasoltok?
2010. júl. 13. 01:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
én is valami olyasmit szeretnék. :D
2010. júl. 17. 20:57
 12/19 HKA válasza:

Hát akkor egészségedre...

Ha alkoholmérgezést akarsz kapni hajrá... Miért kell bebaszni? miért nem lehet "csak" jólérezni magad? Ln annyit iszok amennyihez kedvem van egy határig, na ezt kell ismerned.

2010. júl. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nem mindegy neked hogy mi lesz vele?nem ez volt a kérdés.. -.- ne offolj!!!
2010. júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

ha szentbeszédet akarsz tartani, menny templomba; ez nem az a kontextus, ahol bárki is igényelné ezt.

lehet jól érezni magunkat úgy is, hogy nem isszuk le magunkat a sárga földig, viszont ez nem az lesz.

egyébként gondolom mást is érdekel, hogyha partit szervez, akármi, hogy mit vásároljon; és nem csak az én személyes hülyeségem ez. a válaszok számát nézd meg csak.

2010. júl. 20. 22:13
 15/19 HKA válasza:

1, nem volt off... -__-*

2, nem akartam szentbeszédet tartani (én se szerettem)csak úgy gondolom hogy a:

"Ismerösöm 20 perc alatt megivott 6 feles vodkát meg egy liter bort. 1 óra mulva seggrészegen fetrengett egy patak mellett."-

nem buli, és nem is élvezetes. Se aznap se másnap... xD

3, dehogy megyek templomba, ateista vagyok... :D

2010. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy nem látott cukornádat húz le egyszerre 1-2 dl 60v/v% portoricót kétdekásból. Az megöli a teljes józanságot. Nálam használt. Sajnos 1dl után elvették tőlem az üveget. 37,5 illetve 40 v/v% italból még 3 dl után se lehet egykönnyen bebaszni. De hat Úgy 3-5 dl bor (lehet rendes, megy vagy rizs) És utána 2 üveg 7,2 argus sör, az tuti hogy hat
2010. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja és tisztán egyszerre döntsd le
2010. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 VálaszVálaszoló válasza:

Füvet szívj füvet szívj koxot nyomj koxot nyomj :D

a fü nem olyan egezsegtelen mint az a szar pia én hollandbol jottem es tudom...

2012. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hatarasz Tisztaszesz.
2012. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!