Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tudtok olyan ásványvizet...

Tudtok olyan ásványvizet amelyiken fel van tüntetve a benne található arzén mennyisége?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Miből gondolod, hogy van arzéntartalmú ásványvíz?
2015. okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nincs arzéntartalmú ásványvíz?
2015. okt. 4. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem olyat nem lehet forgalomba hozni, amiben kimutatható mennyiségű arzén van, mivel ugye az méreg..
2015. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A csapvízben is van arzén, mégsem tiltják be... Ha jól tudom 10 mikrogramm a megengedett érték.
2015. okt. 4. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ásványvizet biztos, hogy nem árulnak olyat. Van ezer féle ásványvíz, mért kéne arzéntartalmút árulni. A csapvíz meg nemcsak ivásra használható, ha olyan víz van a környéken, akkor olyan folyik a csapból, de ha meghalad egy mértéket, akkor nem isszák.
2015. okt. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérlek nézz utána a dolgoknak mielőtt elkezdenél okoskodni!
2015. okt. 5. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ilyen okos vagy, hogy biztos vagy benne, hogy van arzénes ásványvíz, akkor annyira mért nem vagy okos, hogy azt meg is találd? Én meg abban vagyok biztos, hogy méregtartalmú ásványvíz nincs.
2015. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!