Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Van olyan por amivel az...

Van olyan por amivel az ásványvizet cola ízűvé lehet tenni? (ha ige akkor hol lehet venni? )

Figyelt kérdés
konkrétan cola ízű por
2014. szept. 6. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bolero por?:)
2014. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bolero, Frutti. Tesco, Spar, Interspar, CBA, Coop, kis boltok, 100ft-os boltok, 1 euros boltok, One euros boltok, kínai boltok.

De van cola ízű szörp is, az is nagyon finom!

2014. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kis coopban vettünk kóla ízű bubimentes sűrítményt.bubis vízzel feltöltve egesz fonom
2014. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van cola ízú bolero italpor. Az elég jó, cukormentes meg minden, persze oda kell figyelni a keverési arányra mert így sajnos könnyen el lehet szúrni. Én mindig 1,5 literes ásványvizes palackba keverem ki, de könnyen kifuthat ha hirtelen öntjük bele én ilyenkor szoktam azt hogy fogok egy üres flaskát teszek bele ásványvizet kb negyedéig, utána beleszórom a port és jól felrázom majd amikor már teljesen felhígult a por amit lehet látni hogy nincsenek maradványok akkor beleöntöm a többi ásványvizet is ami még az üvegbe van tölcséren keresztül, lassan és utána várok vele kb 5 percet mire összeáll és nagyon finom szokott lenni. Ha túl kevés vízbe teszek bele akár 1-2 decivel kevesebbe már túl tömény az íze és az elég rossz, ha meg túl sok vízbe teszem akkor szinte íztelen.
2014. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kroa01 válasza:
74%

Inkább vedd a fáradttáságot is csinálj magadnak ilyet:

[link]


Bolero egy méreg. Csak nem érzed rövidtávon a hatását, de az ilyen műanyagok csak gyengitenek!

2014. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!