Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet visszafelé sül el az...

Lehet visszafelé sül el az üvegvisszaváltósdi, szennyezettebb lesz a környezet mint valaha?

Figyelt kérdés

Ez új helyzet nálunk, ilyen felfordulással keresik a csövik az 50Ft-os palackokat:

[link]


júl. 24. 16:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%
#9: Azért ennyire sötétnek lenni nem lehet könnyű.
júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

9!

Te amúgy nem jársz boltba, mindig csak rendeled az innivalót?

Egyébként is az volt a kérdésben szereplő képen, hogy a csövesek a szelektív kukát barmolták szét, ha te simán a kukába dobod a szemetet, annak egyáltalán semmi köze a kérdéshez...

júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

"oldják meg ők, hogy eleve ne keletkezzen ennyi szemét"


A szemetet te, fogyasztó termeled. Ha 4 000 Ft/hó értékben dobsz be üveget a kukába, az azt jelenti, hogy 80 palacknyi szemetet termelsz 1 hónapban.

Én sem viszem őket vissza; én már haza sem viszem. Évek óta.

júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
én hátizsákkal járok vásárolni, belefér összegyűretlenül is kényelmesen 4-5 nagyobb flakon. hamár úgyis ott járok, nem tart sokba lépni még 3-4 métert a bejárattól a másik helyiségbe az automatához, hogy akkor meglegyen az a 300 forintom, amit mondjuk ahelyett hogy kidobtam volna, majdnem kijön belőle egy zacskó chips,/ 2 olcsó péksüti,/ doboz tej, /drágább dolog fele, vagy az egész vásárlásból egy kis levonás ahelyett hogy eldobáltam volna. pedig nem vagyok mélyszegény, fillérbaszó inkább. és egyre inkább az érik bennem hogyha ingyen fogok találni később eldobálva nem fogok szégyellni lehajolni érte ha épp viszem vissza a többit, pedig hajléktalan sem vagyok
júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát bocsánat de én is ki fogom dobni ahogy eddig, összenyomva a szelektívbe, és tudom, hogy sokan leszünk így ezzel, nem olyan kevesen, hogy ne érje meg ez a túrás az biztos.
júl. 25. 07:46
 16/23 anonim ***** válasza:
60%

Nem veszed észre, hogy itt nem a "széttúrók" a probléma, hanem azok, akik nem képesek rendes helyre tenni a visszaváltós üvegeket?

Ha nem dobálnátok a szemétbe, akkor nem érné meg nekik széttúrkálni.

Egyébként azt meg végképp nem értem, miért nem képes egy felnött ember arra, hogy a visszaváltós üveget visszavigye, ennyire nem tud gondolkodni vagy még azon az óvodás szinten van, hogy csak azért sem úgy csinálja, ahog értelmes ember esetén szokás?

júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%
De, járok boltba, munka után hazafele. Majd cipelem magammal munkába biztos az üres szemetet.😃🤡
júl. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, akkor miért tetted föl a kérdést, ha te magad is a probléma része vagy?

Amíg van lósz*r, veréb is lesz. Mi - köztük te is - tudnál ez ellen tenni. De nem teszel, mert egyszerűbb a fotót föltenni és háborogni.

júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

Ez az, ami mutatja az átlag-magyar szintjét! Meglepö módon más országokban képesek az emberek arra, hogy visszavigyék a boltba, senki nem hal bele a napi egy-két flakonba.

Tipikusan a nem-akarásnak nyögés a vége helyzet, elég baj, hogy sokan még nem jutottak el arra a szintre, hogy nekik is tenni kellene valamit, nem csak másokat szidni, meg azokon hözöngeni, miközben ök maguk a nagyobb probléma!

júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%
Durva, hogy mennyire ostoba az átlag magyar proli. Probléma nélkül cipeli haza a zsugor ásványvizet a boltból, mikor tökéletes ivóvíz folyik a csapból 1 forint/liter áron, de az üres flakont, aminek darabjáért 50 forintot kap, na azért Ő nem "hüje", hogy "cipelje" magával. Ha ezt valami filmben látnánk azt mondanánk, hogy nem hiteles, túl van játszva, ennyire senki nem sötét. A proli magyar meg így él...
júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!