Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet visszafelé sül el az...

Lehet visszafelé sül el az üvegvisszaváltósdi, szennyezettebb lesz a környezet mint valaha?

Figyelt kérdés

Ez új helyzet nálunk, ilyen felfordulással keresik a csövik az 50Ft-os palackokat:

[link]


júl. 24. 16:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%

Ez szerencsére szerintem csak átmeneti lesz:

-lassan elfogynak a nem betétdíjas csomagolású italok, mindenki meg fogja szokni, hogy nem dobálja ki a dobozokat/palackokat/üvegeket, és szinte üresek lesznek a szelektív kukák is (ha mégis kidobja, akkor inkább csak 1-1 darabot menet közben a sima utcai kukákba, nem fog a szelektívvel szenvedni)

-rájönnek a csövik, hogy a szelektívbe dobált cuccok 99%-ban sérültek, nem fogja bevenni az automata...

júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
magyarorszågon lehet .
júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Magyarországon minden lehetséges, máshol normális az emberek gondolkodása, ott képesek arra, hogy visszafigyék az üres flakonokat.
júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is feltúrták a rohadt csövik a kukákat, csak eddig nem a szelektívet, hanem a sima kukában kerestek korábban is visszaváltható aludobozt, meg kaját.
júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
én eddig is ismertem olyat aki a kisvárosunkban túraszerűen járta hajnalban a várost visszaváltható üvegpalackokra vadászni. amint megszűnik ez a kettősség és minden visszaváltható lesz, alig fogsz találni az utcán eldobva, mert akik erre szakosodtak vadászni fognak és lecsapni rájuk, komolyan.
júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
1# Ugyanúgy kidobom őket mint eddig, aki nem mélyszegény, annak nem azon a havi párezer forinton múlik, az időm és a kényelem többet ér, mint az a havi 3-4 ezer forint amit így kidobok. Szóval ugyanúgy fognak találni cuccot. Összenyomni sem szoktam őket, eddig se tettem.
júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Te nem nyomod össze, de ha más is be szeretné gyömöszölni a szemetét, akkor nem valószínű, hogy a tied megússza.

Amúgy szuper, hogy azért se viszed vissza, termeljük csak a műanyag szemetet, grat...

júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
8# Nem “azért se” de eddig sem vittem vissza, ha egy unatkozó háziasszony lennék akkor lehet, hogy azt mondanám, hogy visszaviszem, miért ne, de sajnos nekem nem fér bele az, hogy random plusz feladatokat vállaljak folyamatosan mert épp valakik kitalálnak ilyen szuper ötleteket. A változatosság kedvéért néha lehetne nem az átlag fogyasztót szivatni, hanem a cégeket, hogy oldják meg ők, hogy eleve ne keletkezzen ennyi szemét.
júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
#9 Mert amúgy boltba sem jársz? Én mindig akkor viszem a visszaváltós pakkot, nem olyan bonyolult...
júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!