Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az újfajta kupakban mi a jó,...

Az újfajta kupakban mi a jó, miért kellett több műanyag árán is bevezetni?

Figyelt kérdés
jún. 15. 16:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell amúgy hozzá több műanyag, valóban csak q vágási technikán változtattak. Az egész rögzített kupak módszer valóban azért lett kitalalva, mert rengeteg palack került kupak nélkül visszavaltasra. Nyilván aki amúgy is vissza tette a kupakot a palackra, az nem érti, miért van ovis módon kezelve, aki meg nem tette vissza, azok között van olyan, aki simán letepi most is mérgében és úgy sem teszi vissza. Osszessegeben viszont így több lesz a kupakkal visszavaltott palack és ezzel kevesebb a szemét. 2. és 6. voltam.
jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Igazából az előző válaszoló nagyrészt leírta amit én szerettem volna,de nekem is gondom van vele.Rengeteg iskolában kupak gyűjtést rendeznek versenyként most meg nem tudok oda adni, hogy tessék vigyed. Engem kiborított egy kicsit.Ezenkívűl semmi bajom nincs vele mert olyan szempontból hasznos, hogy aki nem tekeri vissza rá a kupakot azután is kidobja és nem szennyeződik annyira a környezet(bár maga a palack is szennyezi de attól most tekintsünk el).
jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%

Hányszor kell még ugyanezt megkérdezni?


Azért jó mert nem hagyod szanaszét. Hihetetlen hogy ennyire felhúzzák magukat pàran ezen.

jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12

Az ilyen kupakgyűjtés amúgy se volt valami hatékony…

jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem kell hozzá több műanyag, legalábbis nem kötelező.

Nincs régi és újfajta, sok fajta van, kb. márkánként eltérő a kupak, ahogy a palack alakja is.

jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!