Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az újfajta kupakban mi a jó,...

Az újfajta kupakban mi a jó, miért kellett több műanyag árán is bevezetni?

Figyelt kérdés
jún. 15. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

NINCS benne több müanyag, csak máshogy van ugyanaz a kupak elvágva, cserébe nem esik le, és nem felejted el visszacsavarni rá.


Nem értem, a magyaroknak valami genetikai hibája van, vagy miért nem képesek felfogni??? Más országokban tökéletesen müködik, senki nem esik kétségbe emiatt.

jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Nos, én nem Magyarországon élek és hidd el, itt is problémája van vele a többségnek. Az első verzió xar volt úgy, ahogy volt, kb mindenki simán leszakitotta, mert nem lehetett normálisan vissza csavarni a palackra. Az új verziónal ha megrántod kicsit erősebben, lesz egy kis pántja, ami engedi, hogy normálisan vissza csavard.
jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
fú paszmek, kérdezzétek meg még legalább huszonynyolcezren, tényleg ekkora rejtély a dolog
jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Az 1-es vagyok, Nyugaton élek, és az emberek képesek használni így is, nincs semmi gondjuk
jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Mensa tag vagyok, és még a Mensa FB csoportjában is ez megy, rosszul vagyok tőle. Ennél nagyobb baja senkinek ne legyen az életben.
jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4


Senki nem írt olyat, hogy ne lennének képesek használni. Nyilván mindenki képes rá, de a többséget zavarja. Ahogy pl a kicsavart Fantas palack is kva irritáló, nem lehet normálisan megfogni- zavar, de ettől még tudom használni.

jún. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nem az a kérdés tudjuk-e így használni vagy nem. Hanem az, hogy miért annyival jobb, hogy ezt több műanyag árán is meg kellett csinálni??
jún. 16. 08:37
 8/15 A kérdező kommentje:
1. A régi sem esett le nekem és nem felejtettem el visszacsavarni és ezzel így voltak még a nagyon átlag vagy éppen béna ismerőseim is. Neked gondod volt vele? Ezért kellett ezt bevezetni?
jún. 16. 08:38
 9/15 A kérdező kommentje:
5. Vannak olyan mensa tagok akiknek gondot okozott a régi kupak de most már végre tudják rendeltetésszerűen használni az üdítős üveget mert hozzárögzítették a kupakot??
jún. 16. 08:40
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez akkor nektek olyan, mint a babák cumiján a madzag, ha kiesik a szájából ne a földre essen, oké mert kisgyermek. De a felnőttek még büszkék is arra, hogy nekik ezt meg kellett csinálni és ők tudják ám így is használni. Elég komikus. :D
jún. 16. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!