Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kisebb vagy nagyobb szájú flakon?

Kisebb vagy nagyobb szájú flakon?

Figyelt kérdés

A vizet álltalában amikor palackozzák, kis nyílású flakonba rakják. Az üdítőitalokat nagy szájúba. Igazából csak arra vagyok kiváncsi, hogy ki melyikből szeret jobban inni/melyiket preferálja


(Remélem érthető, hogy miről beszélek)



2022. nov. 3. 15:43
A kérdező szavazást indított:
Kis nyílás
Nagy nyílás
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inni a kisebből, viszont a nagyobb szájút könnyebb újratölteni.
2022. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A nagyobb szájúból.
2022. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Fel nem foghatom, hogy ez miért érdekel téged.
2022. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
3-as: igen, sok bu.nkó ember van, akit semmi nem érdekel, de vagyunk páran, akit meg az érdekel, ami mást nem, úgyhogy a kérdezőt is hadd érdekelje már az, amit ő akar, anélkül, hogy magyarázkodnia kelljen.
2022. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
3. Szerintem ez jóval "hasznosabb" kérdés, mint pl. "Hogyan készül a gulyás?" Hiszen az pár perc google kereséssel kideríthető. Ez viszont nem.
2022. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
#5: Tévedsz.
2022. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, amúgy nem tudom, hogy hogy jutott eszembe ez a kérdés, de nem találtam róla semmit a neten, szóval gondoltam, hogy megkérdezrm itt, hiszen van pár értelmes ember, akik válaszolnak anélkül, hogy hülyének néznék a másikat:)
2022. nov. 3. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!