Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Téged mennyire "pörget fel" a...

Téged mennyire "pörget fel" a koffein? Mennyit kell meginnod, hogy érezd a hatását?

Figyelt kérdés

A családomban, ismerősök között nagyon sokan rá vannak szokva a kávéra, kólára. Mondják, hogy kell hozzá, hogy felébredjenek, tudjanak koncentrálni munkahelyen, stb.

Én a kávénak nem nagyon szeretem az ízét, de kólát néha szoktam inni, energiaitalból is próbáltam több félét - egyszer vizsgaidőszakban direkt azért ittam kettőt este, hogy tovább fent tudjak maradni tanulni, hát ugyanolyan álmos voltam utána.

Egyszerűen nem érzem, hogy ezeknek bármilyen élénkítő hatásuk lenne, legalábbis olyan mennyiségben, amiben általában inni szokták.



2022. jún. 6. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Engem semmilyen mennyiségben nem élénkít, csak kellemetlenül megemeli a pulzusomat, ha túladagolom.
2022. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
en nem a hatasaert iszom, szerintem nincs is ram hatassal. en az izet szeretem
2022. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem élénkít, semmilyen hatását nem tapasztalom, mintha immunis lennék rá.
2022. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen hatással nincs rám
2022. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én érzem a hatását, engem felébreszt, kevésbé vagyok utána tompa. Napi kettőt szoktam, ennél kevesebbtől fáj a fejem, többtől nagyon bepörgök és megdobja a vérnyomásom.
2022. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Isti22 ***** válasza:
Engem sem élénkít érezhetően, viszont ha nem iszom, akkor pár óra után elkezdek tompulni, olyankor tudom, hogy jól jönne egy :)
2022. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!