Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet Budapesten minőségi...

Hol lehet Budapesten minőségi szemes kávét venni?

Figyelt kérdés
És nektek melyik fajta/márka ízlik? Tudtok ajánlani?

2021. nov. 30. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden nagyobb boltban lehet kapni!


Érdemes megnézni pl. az Aldiban az időnként kilós csomagolásban kapható exkluzívabb (eredetvédett) minőségi kávékat.

2021. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Néha a Frei Caféban veszek ízesített szemeskávét, azok nagyon finomak. De bármelyik ázsiai vegyesboltban van nagy kiszerelésű szemes kávé, Lavazza, Dallmayr, ezeket szoktam venni, 3000-4000 forint egy kilós zsák. Én mindig másfélét veszek, rajta van a csomagolásokon hogy milyen erős pörkölésű és milyen ízvilágú. Én a kevésbé savas, gyümölcsös vagy csokoládés aromájúakat szeretem a legjobban. Sajnos a kedvenc Lavazza kávémmal szemes formában még nem találkoztam.
2021. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!