Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol és mikor van Budapesten...

(,,) (♥.O) (,,) kérdése:

Hol és mikor van Budapesten olyan ingyenes ételosztás, ahol minőségi az étel és nem csak a hajléktalanokat fogadják? Vagy melyik a legjobb hely?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 09:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Ha INGYEN akarsz kaját, akkor legalább ne válogass!
2021. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz minőségi étel alatt? Nem adhatnak olyan kaját ami nem alkalmas emberi fogyasztásra.
2021. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 *Glissade* válasza:
15%

Attól még, hogy rászorúl nyilván nem szeretne megfertöződni, vagy bélgyulladást kapni.

A kérdésedre a választ nem tudom, de biztosan vannak jó helyek. :)

2021. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz? Paprikás krumpli helyett steak?

Éhes ember örül, hogy kap rendes ennivalót, nem hisztizik, hogy nem éttermi kaja

2021. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Minőségi alapanyagokat értek ez alatt, zöldség, gyümölcs, gabonák stb.
2021. júl. 8. 10:17
 6/37 anonim ***** válasza:
50%
Minden allofogadason es balokon ingyen van a kaja-pia ha meghivott vendeg vagy! :))) Baromi nagy ceges rendezvenyeken is odalehet pofatlankodni a svedasztalhoz, ugy sem tudjak ki-kivel van :DDD A legvakmerobbeknek ott vannak az igazi videki lagzik, ahol siman bemehet az utca nepe egy aldomasra.
2021. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Értem! De hogyan lehet ilyenekre bejutni?


Ha esetleg eltudnék tenni több adagot, vagy csak feltéteket ahhoz tudnék köretet főzni és azzal el lennék napokig.

De nagyon nem jó most nekem így, hogy nem tudok ebédelni és állandóan éhes vagyok. :(

Reggelim és vacsorám van.

2021. júl. 8. 10:22
 8/37 anonim ***** válasza:
26%
Miert nem mesz el pecazni? Ha sok halat fogsz, egy reszet elcserelheted valami gazdasszonnyal krumplira, zoldsegre es tesztara ... akkor pedig mar tudsz kajat csinalni magadnak ... de a vizparton meg is grillezheted egybol a kifogott halat.
2021. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
66%
:))) Menj el termekbemutato-kostoltatonak ... siman megeheted a 'munkadat' :)))
2021. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%
Latogasd meg a nagymamadat, biztos megetet valamivel.
2021. júl. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!