Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legerősebb tea?

Melyik a legerősebb tea?

Figyelt kérdés

Neztem fehér teát zöld oolung phu erh és egyéb teákat de nemtudom eldönteni melyik lenne a legkoffeinesebb? Nem teafilterre gondolok hanem kínai/taivani teakeszítéshez lenne.


Előre is köszönöm a választ!



2021. nov. 15. 02:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mindenképpen fekete teát válassz!

Az a legerősebb!

2021. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fekete a legerősebb,meg ugye az earl gray ami ugyanaz csak bergamottos ízesítést kapott,aztán a zöld következik,majd a sárga és végül a fehér...
2021. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Assam tea az egyik legerősebb a fekete teák közül. Mondjuk atestes, erőteljes kissé fanyar, füstös íz miatt a legtöbb helyen kizárólag tejjel fogyasztják, úgy jobban kijönnek az aromái is.

Magtejekkel is remekül működik, én barista zabtejjel készítem az utóbbi két évben, kávé helyett ezt iszom reggelente már legalább 20+ éve, megfelelően elkészítve, minőségi teafűből simán ráver bármilyen kávéra erősségben.

Azt nem tudom ehhez a kínai-tajvani teaszertartásos dologhoz menniyre passzol, ugye ez egy Észak-Északkelet indiai teaféle.

2021. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as nagyon szépen köszönöm a választ. Mindenképp kell hozzá tej vagy csak az ízfokozásképpen? Nagyon hasznos volt amit leírtál!

2-es ugyszintén

1-es igen azt gondoltam de konkrét tea fajtákra lettem volna kíváncsi! De azért köszönöm!

2021. nov. 17. 00:34
 5/5 A kérdező kommentje:
Mármint azt értem hogy anélkül is lehet inni csak hogy tej nélkűl megselehet inni vagy mire kell gondolni?😁
2021. nov. 17. 00:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!