Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Enegia italtol is lehet...

Enegia italtol is lehet függöséget szerezni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 09:24
 1/3 anonim válasza:
100%
Igen, könnyen rálehet szokni a koffein miatt. Én is így voltam bár nem olyan durván minden nap 1 doboz volt, hogy 2. Most mondjuk azt,hogy sikerült leszoknom de heti 1-2 meg mindig elfogy, és most, hogy már nem nagyon iszom hajnal 2-3-ig nemtudok aludni se meg semmi. Inkább egy jó jegeskávé fagyival vagy bármi más helyette.
2021. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, en minden nap ittam 1-2 dobozzal, bar nem mondanam valodi fuggosegnek esetemben, mert valamelyik nap par hete azt mondtam, hogy nem iszom tobbet, azota csak ketszer vettem, egyszer mert meg akartam kostolni a Burn uj izet (az izesitetteket szeretem csak), legkozelebb meg azert, mert nem volt a kisboltban behutve kave, csak energiaital, es valami koffeinest azert megiszom mindenkepp munka elott :) Szoval inkabb a koffeinre szoksz ra, nem az energiaitalra.
2021. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen ételre/italra rá lehet függni, nem kell, hogy legyen benne koffein, cukor, csoki, stb. Hisz van, aki chips függő például.
2021. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!