Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Origo Cola vélemény?

Origo Cola vélemény?

Figyelt kérdés
Hallottam egy nevetséges dologról, a közeli trafikban 39Ft-ért lehet kapni valami Origo Colat. Gondolom valami borzasztó minőség, csak kíváncsi vagyok milyen az íze, lehet poénból még meg is veszem.

#olcsó #cola #Origo #origo cola
2021. ápr. 3. 13:56
A kérdező szavazást indított:
5 csillagos íze van
4 csillagos íze van
3 csillagos íze van
2 csillagos íze van
1 csillagos íze van
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

40 forintot rosszabb helyre is kilöknél. Nézzél rá. Én kipróbálnám mindenképpen. Lehet valakinek nem jön be, neked meg igen.

Én nem is tudom hol vettem régebben koliban valami nagyon olcsó vizet, ha nem ittam meg az 2 hét múlva is szénsavas volt, mint mikor megvettem.

Néha nem a minőséget fizeted meg hanem a márkát. Meg lehet nincs akkora bolti haszon se rajta mint a coka vagy pepsin. Mind a kettőt láttam már 150forintért is a dobozosból, de van olyan hely ahol az is 300ft.

2021. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:
100%
Mindegyik kóla literjét fillérekbe kerül előállítani, szóval semmilyen árból nem következik, hogy alja minőségnek kell lennie. Amit megfizetsz egy palack kólában, az szinte teljes egészében a palackozás, szállítás, NETA, árrés, ÁFA, reklámköltség, gyártói profit, stb.
2021. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!