Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hányszor és mikor szoktatok...

Hányszor és mikor szoktatok kávézni egy nap?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 15:58
A kérdező szavazást indított:
Egyszer, csak reggel.
Egyszer, csak délután.
Kétszer, reggel és délután.
Több, mint kétszer kávézok naponta.
Egyéb, leírom.
54 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Kb egész nap. Hajnali 3kor kelek, akkor eleve 3 kávét töltök a kis termoszomba. Onnantól már csak azon múlik, dolgozom e és ha igen meddig. Átlagosan lecsúszik még 3-5 naponta.
2021. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
3X naponta: reggel fél 7-kor, 11-kor, délután 3-kor.
2021. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer sem. De a napi 2 energiaital lecsúszik reggel és ebéd után.
2021. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Fél hatkor kelek, megreggelizek, bemegyek a munkahelyre és ott szoktam inni egy kávét 8-fél kilenc körül.
2021. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Reggel reggelihez egyet attól függően ez mikor van fél 7 és 9 között valahogy, aztán 10 körül még egyet és délutàn 2 és 4 között vahogy egy harmadikat. Néha ha a harmadik kávét túl korán iszom meg és hulla vagyok egy negyedik is lecsúszik késő délután.
2021. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

2 teljes kávét iszom egy nap, 4 részletben, sok tejjel. Reggel felkelés után egy felet, annak a másik felét reggelihez.

Aztán később még egy felet és délután még egyet.

2021. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

2-vagy 3 alkalommal. A 3 a gyakoribb emiatt azt húztam be.


Egyszer reggel, egyszer ebéd után és egyszer 4 óra körül ez szokott változó lenni.

Ha nem vagyok nagyon fáradt, vagy amúgy is korán akarok vagy inkább korán kell lefeküdnöm, akkor ez kimarad. De ez ritka.


Amúgy lehet nem volt kérdés, de vagy pici tejjel iszom vagy feketén. Ha úgy van nem is feltétlen főzök le egy teljes adagot, hanem kevesebbet és annyival több tejet teszek hozzá.

2021. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Bogrevel iszom az eszpresszot es reggel legalabb 5-ot.


Igazsaghoz hozza tartozik, hogy 49evesen ossze is jott az elso inferktus :)


Egy darabig megmaradt a mennyiseg, de feles kavet ittam ... fele koffeinmentes, masik fele rendes.


51eves koromban mar megint a kardiologian fekudtem ... azota ujra bogrevel iszom a napi 5 eszpresszot :D

2021. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én kb heti 1*-2* kávézom, csütörtökön szinte mindig, hétfőn néha. Mondjuk én még gimis vagyok, eddig kb havonta kávéztam, de az online suli óta megborult az alvásrendem, így a 2 hosszabb napomhoz gyakran kávézom.
2021. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, ha megkívánom. Alapvetően a kávét nem a hatása, hanem az íze miatt iszom.
2021. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!