Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Később lehet valami bajom?

Később lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Tudni kell rólam, hogy imádom az energiaitalt. Főleg a Hellt.


Viszont mikor kilencedikes lettem, néha megittam egy nap 4 hell energiaitalt, sokszor nap végére szédültem, rosszul voltam. Úgymond stresszlevezetőként ittam. Most megint rászoktam a napi egyre..


Szerintetek ha annó megittam nagyon sokat és még sajnos most is rá vagyok függve, lehet kis idő múlva bajom tőle?


Köszönöm előre is a válaszokat!:)


L/19


2021. febr. 10. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az biztos, hogy nem egészséges, de szerintem nem lesz bajod. A cukorbeviteled azért figyeld, a túl sok cukor elég ártalmas tud lenni.
2021. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%
Az energiaital nagyon káros a szívre, szóval ne idd sokáig :D
2021. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2021. febr. 10. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta 5-6 Hellt iszok + reggel 1 kávé és ez kb. 4-5 éve így megy. Egyenlőre nincs semmi bajom, remélem nem is lesz. :)
2021. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
69%

Igazábol nem túl egészséges. Bár van aki meg sem érzi ezeket.

De nyilván ha érzed magadon nap végére, hogy rosszul vagy akkor mindeképp csökkentsd az adagot.

Egyébként nem sok károsabb van az energiaitalnál.. Nyilván mai világban már minden káros. Próbáld cserélni kávéra vagy lassan elhagyni.

Én is imádom az izét de próbálok nem rá szokni, nem lehet tudni kinél mit vált ki, mindenki szervezte máshogy reagál.

2021. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Túlvan ez az energiaital démonizálva... semmi bajod nem lesz napi 1 től de még kettőtöl sem hoszú ideje én is megiszok napi kettőt de legalább egyet aztán semmi bajom az ég világon.

De a napi 4 az viszont sokvolt régen. Rávan írva a dobozra is hogy maximális napi ajánlott bevitel kettő 250ml-es vagy 1 500ml-es. Ha pedig úgy érzed koffein érzékeny vagy akkor vegyél kisebb koffein tartalmút.

2021. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!